KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14246003
nr 1424 6003
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
"The box". Monogramsignerad. Blandteknik, fotoprint på canvas, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:34:34
9/10 11:19:23